Pro lidi s vášní pro hokej

David je celebrita! Na U18 v Německu ho znali prakticky všichni

Autor: Ondřej Kalát • 03.05.2011 • Kategorie: MS do 18 let Drážďany&Crimmitschau

Pokud jedete s Davidem na nějakou eSporťáckou akci, můžete si být téměř jisti, že „Šlégiho“ budou znát prakticky všichni. Už to nejsou jen hokejové fanynky, organizátoři turnajů nebo realizační týmy reprezentací, ale nyní i samotní hráči. Člověk by až nevěřil, kolik toho mají Áda a talenti světového hokeje společného. V následujícím videoblogu vám přinášíme nezvratné důkazy.

Toto video je takové malé poděkování od Dominiky Handzušové, Ondřeje Kaláta a Petra Schultze za šampionát osmnáctiletých v Německu. Davide díky!

Ondřej Kalát

V eSports.cz pracuje od roku 2008, konkrétně v redakci Slavie. Začal paradoxně v neoblíbené Spartě, kam ho doporučila stálice esporťatského nebe Tadeáš Drahorád. Nicméně po pár dnech si zažádal o přestup do jediného pořádného klubu v Praze. Rád si zachovává status "sportovec". Býval dobrým fotbalovým útočníkem, špatným hokejovým brankářem a nyní je průměrným florbalistou. "Tak určitě jsem rád za každou šanci na hřišti, kterou dostanu. Snažím se nezklamat trenéra a hrát hlavně zodpovědně dozadu," říká dvacetiletý student Karlovy univerzity.
Email autora: ondrej.kalat@esports.cz | Zobraz všechny články autora Ondřej Kalát

Napište váš názor