Pro lidi s vášní pro hokej

Onlajny jedničkou českého internetu!

Autor: Michal Berg • 09.03.2009 • Kategorie: Onlajny.com a vše kolem nich

Tak, povinný bombastický marketingový titulek bychom měli za sebou a teď k faktům, které k tomu tvrzení vedou: podle meření Netmonitor.cz jsou Onlajny.cz na celém českém internetu serverem, na kterém návštěvníci tráví nejvíc času! V číslech za neděli 8. března, což byl den s historicky největší návštěvností Onlajnů od jejich spuštění, nemá žádný českých serverů delší průměrnou délku návštěvy a průměrný čas strávený uživatelem než Onlajny. V průměru každý návštěvník strávil v neděli na Onlajnech více než 85 minut a v dlouhodobém průměru trvá každá návštěva přes 25 minut. V celkovém součtu jste nám jen v neděli věnovali 45 tisíc hodin svých životů. Děkujeme.

Samozřejmě, není všechno bez problémů a zvyýšená návštěvnost přinesla i chvilkové výpadky způsobené přetížením systému. Pro přiblížení, včerejší návštěvnost byla dvojnásobná oproti průměru aktuální sezóny a o 20% procent vyšší, než byl dosavadní rekord z 15. února. Za tyto výpadky přijměte naši omluvu.

Obrovské množství lidí bylo zvědavo nejen na nervydrásající souboj v semifinále play-of 1.ligy - Kometa Brno v Chomutově a Ústí nad Labem v Hradci Králové, mnoho lidí sledovalo i boj Pardubic v Plzni a vyvrcholení základní části 2. hokejové ligy. Mimo hokej přilákal nejvíce fanoušků fotbalový zápas Brno - Bohemians a házenkářský souboj Kopřivnice s Jičínem.

Onlajny.cz měsíčně navštíví přes 100 tisíc lidí, kteří zde mají možnost sledovat každý měsíc více než 1 000 textových on-line přenosů z hokeje, fotbalu, házené, volejbalu a hokejbalu.

Michal Berg

V roce 2001 spoluzakládal eSports.cz, s.r.o. a dodnes má na starosti rozvoj nových projektů a pokud mu to jeho znalosti dovolí, tak i jejich technickou stránku. V sezóně 2006-07 působil jako tiskový mluvčí české hokejové reprezentace a má za sebou jako novinář nebo člen organizačního štábu několik světových turnajů. Pochází z Opavy, žije ve Vsetíně a mezi tyto dvě tak odlišná města a jejich hokejové kluby dělí svou přízeň. Má svůj osobní blog MichalBerg.cz, hraje golf a příležitostně se věnuje filmu. Jeho twitter najdete na twitter.com/MichalBerg.
Email autora: misha@hcslezan.cz | Zobraz všechny články autora Michal Berg

Napište váš názor